حفظ حریم شخصی
در بیانیه حفظ حریم شخصی تشریح می‌کنیم که چه اطلاعاتی را از شما گردآوري کرده، چگونه از اطلاعاتي که هنگام مراجعه به اين پايگاه اينترنتي در اختيارمان قرار مي‌دهيد، استفاده و از آ‌ن‌ها حفاظت مي‌کنيم.
ما حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کنیم. اگر در هنگام استفاده از این پایگاه اینترنتي، از شما اطلاعاتي بخواهيم که هويت‌تان را آشکار کند مي‌توانيد مطمئن باشيد که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي ما محدود به توانايي‌ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و يا حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه يا اتفاقاتي که منتسب يا ناشي از اقدام هاي ما نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهيم داشت.
ممکن است در آینده تغییرات در این سند اعمال شود. شما نیز می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم شخصي ما آگاهي بيابيد.


اطلاعاتی که ما گردآوری می‌کنیم شامل:

نام، شغل، سن و تحصیلات
- اطلاعات تماس از جمله تلفن، نشانی پستی و رایانامه
- اطلاعاتی برای پشتیبانی و نحوه اطلاع‌رسانی
- اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از مخاطبان

با اطلاعاتی که می‌گیریم چه می‌کنیم؟

ما از اطلاعات دریافتی برای شناخت نیازهای تان و ارائه راهکارهای بهتر به شما و همچنین هدف‌های زير استفاده مي‌کنيم:
- ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همیاران محیط زیست
- استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه آن‌ها
- ارائه امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات
 
امنیت اطلاعات
ما متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین کنیم. برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غيرمجاز و افشاي اطلاعات شما از همه شيوه‌هاي لازم استفاده مي‌کنيم تا امنيت اطلاعاتي را که به صورت آنلاين گردآوري مي‌کنيم، حفظ شود.

پیوند به دیگر سایت‌ها
سایت ما ممکن است به سایت‌های دیگری متصل شود. وقتی که شما از طریق این پيوندها از سايت ما خارج مي‌شويد، توجه داشته باشيد که ما بر ديگر سايت‌ها کنترل نداريم. درباره اين سايت‌ها نيز شما بايد به بيانيه حريم شخصي آنها مراجعه کنيد