تقویم روز
امروز یکشنبه 22 تیر ماه 1399 ساعت 01:47 ق ظ

با استفاده از سامانه پیشخوان ارباب رجوع ، شهروندان گرامی دیگر نیازی به مراجعه حضوری و درخواست ثبت نامه ها و یا پیگیری آن (با هر موضوعی) به منظور ارائه به دانشکده علوم پزشکی نیشابور و واحدهای زیر مجموعه آن را ندارند.
جهت استفاده از سامانه و ثبت درخواست خود بر روی لینک زیر کلیک نموده و مراحل را به ترتیب دنبال کنید.
1-پس از ثبت شماره همراه و کد امنیتی و زدن گزینه ارسال ، پیامکی حاوی کد تائیدیه دریافت خواهید کرد که بعد از ثبت وارد سامانه خواهید شد. (چنانچه تلفن همراه شما متعلق به اپراتور همراه اول است، امکان دریافت پیامک تبلیغاتی را فعال نمایید تا پیامک های این سامانه را دریافت کنید)
2- اگر برای اولین بار وارد سامانه می شوید با دو بخش "پیگیری نامه های تائید شده" از طریق کد پیگرد و "ثبت نامه جدید" مواجه می شوید.
3-جهت ثبت نامه جدید مشخصات زیر باید کامل شود:
نام و نام خانوادگی
گیرنده نامه(واحدی را که می خواهید نامه به آن ارسال شود)
موضوع نامه
همچنین از قسمت فایل ، نامه خود را که از قبل تهیه کرده اید می توانید بارگذاری کنید(فایل های قابل بارگذاری شامل عکس یا متن ورد میباشد)
پس از تکمیل اطلاعات دکمه ثبت را زده تا نامه شما ارسال گردد.
بعد از ثبت نامه، درخواست شما توسط تایید کننده درخواستها در سازمان بررسی شده و درصورت تایید برای واحد انتخاب شده ارسال می گردد و شماره نامه به همراه تاریخ ثبت و شماره پیگیری به شماره تلفن همراهی که برای ورود به پیشخوان وارد شده بود، پیامک می گردد.
در صورتی که درخواست شما مورد تایید قرار نگیرد ، دلیل عدم تایید و تاریخ آن نیز از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.
جهت پیگیری درخواستهای ثبت شده مجدداً وارد پیشخوان شوید. درخواستهایی که تایید شده اند به رنگ سبز درآمده و دارای شماره نامه، شماره پیگیری و تاریخ ثبت نامه میباشند و با کلیک نمودن بر روی دکمه "گرفتن آخرین وضعیت" میتوان آخرین وضعیت نامه خود را مشاهده و در صورتی که پاسخی برای آن توسط واحد اقدام کننده تولید شده باشد را دریافت نمائید.

 

پیوند های مفید