سرپرست معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور به همراه معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور از مجتمع نان و کارگاه تولید نبات و ماسک بازدید کردند.

دکتر هادی حسین زاده در گفتگو با وب دا بیان کرد: با توجه به قرار گرفتن درسال جهش تولید و اهمیت آن و همچنین بحران کرونا و دغدغه مسئولان شهرستان، بازدیدی از مجتمع نان و کارگاه تولید نبات و ماسک صورت گرفت.

دکتر حسین زاده در ادامه بررسی مشکلات کمی وکیفی در جهت ارتقای کیفیت تولید و رضایت مندی شهروندان را جز اولویت‌های معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی نیشابور دانست و اذعان داشت: نظارت، آموزش وارائه راهکارهای فیزیکی وعملکردی در پروسه تولید می‌تواند محصولات مرغوب و باکیفیتی را به شهروندان ارائه نموده و سلامت فردی و اجتماعی را ارتقاء ببخشد.

سرپرست معاونت غذا و دارو در پایان خاطر نشان کرد: جهت جلوگیری از تخلف و سوء استفاده، از شهروندان محترم تقاضامندیم محصولاتی که پروانه بهره برداری و ساخت ندارند را به شماره تلفن 43333491 گزارش نمایند.

این بازدید با حضور آقای مهندس قامتی فرماندارمحترم ، آقای پورکاویان رئیس اداره صنعت معدن تجارت، آقای زارعی رئیس شرکت غله،آقای دکتر هادی حسین زاده سرپرست معاونت غذا و دارو و جمعی از کارشناسان معاونت غذا و دارو صورت گرفت.