برنامه های اطلاع رسانی، مشاوره ای و ارائه خدمات سلامت به مناسبت هفته ملی جوان از 5 لغایت 11 فرودین 1400 با شعار " جوانان، پیشرو در کنترل بیماری کرونا " اجرا می گردد.

به گزارش وب‌دا، مدیرگروه سلامت جمعیت، خانواده و مدارس با تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان عنوان کرد: هرساله بدین مناسبت برنامه های اطلاع رسانی، مشاوره ای و ارائه خدمات سلامت برای گروه سنی 18 تا 29 سال برگزار می شد. در شرایط کنونی با توجه به همه گیری کرونا، تمرکز تمامی برنامه ها در این هفته از 5 الی 11 فروردین  بر کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا با شعار " جوانان، پیشرو در کنترل بیماری کرونا " خواهد بود .

فاطمه بوژآبادی اظهار کرد: جوانان ثابت کرده اند که در عرصه های مختلف توانسته اند به خوبی نقش آفرینی کنند و نیز در زمانهای بحران از جمله کنترل بیماری کرونا نقش مهمی در خانواده و جامعه ایفا نمایند.

وی ادامه داد: جوانان سرمایه های کشور جمهوی اسلامی ایران هستند، توان این را دارند که بحران ها و شرایط سخت را به خوبی مدیریت کنند و با نقش آفرینی به موقع در خانواده و اطرافیان، سفیران فرهنگ سازی در مبارزه با ویروس کرونا گردند و همچنین آن ها قادرند همسالان را به رعایت اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری کرونا ترغیب نمایند.