همایش ملی «علل و پیامدهای فقر و راهکارهای مبارزه با آن در سیره و کلام امیرالمؤمنین» اعلام فراخوان داد.

به گزارش وب دا به نقل از مفدا، همایش ملی «علل و پیامدهای فقر و راهکارهای مبارزه با آن در سیره و کلام امیرالمؤمنین» هفتم اسفند ۱۳۹۹ برابر با سیزدهم رجب ۱۴۴۲ برگزار می شود.

این همایش با همکاری بنیاد بین المللی غدیر، پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی، دانشگاه اراک، دانشگاه جامع علمی کاربردی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک، اندیشکده امام خمینی دانشگاه اراک، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی برگزار خواهد شد.

محققان و پژوهشگران برای شرکت در این همایش می توانند آثار و مقالات خود را تا تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ به دبیرخانه همایش به نشانی اراک، میدان شریعتی، بلوار میرزای شیرازی، روبروی دانشگاه اراک، ساختمان پروفسور حسابی، طبقه دوم، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی ارسال کنند.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام و ارسال آثار می توانند به سایت همایش به آدرس http://espconf.uast.ac.ir مراجعه کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۷۶۱۰۰۸ پیش شماره ۰۸۶ تماس بگیرند.

«ابعاد فقر از نگاه امیرمؤمنان حضرت علی(ع)»، «آسیب‌های برآمده از فقر در تعالیم علوی»، «زمینه های پیدایش فقر در جامعه از منظر امام علی(ع)» و «راهکارهای مقابله با فقر و ریشه کنی آن در تعالیم علوی» از مهم ترین محورهای این همایش هستند که هر کدام شامل ریزموضوعاتی می‌شوند.