عملیات ساخت خوابگاه پردیس به همت بنیاد ۱۵ خرداد، با متراژ ۶۱۰۰ متر مربع از سال ۱۳۹۶ آغاز شد و با پیگیری‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی و همکاری معاونت توسعه مدیریت منابع و برنامه‌ریزی در حال تجهیز و آماده افتتاح می‌باشد.

به گزارش وب دا، مهندس منصور نعیم‌آبادی معاون فرهنگی‌ و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور، از افتتاح خوابگاه دخترانه پردیس خبر داد.

معاون فرهنگی‌ و دانشجویی دانشکده گفت: عملیات ساخت خوابگاه پردیس به همت بنیاد ۱۵ خرداد، با متراژ ۶۱۰۰ متر مربع از سال ۱۳۹۶ آغاز شد و با پیگیری‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی و همکاری معاونت توسعه مدیریت منابع و برنامه‌ریزی در حال تجهیز و آماده افتتاح می‌باشد.

مهندس منصور نعیم‌آبادی بیان کرد: پس از بازدید رییس دانشکده علوم پزشکی نیشابور به همراه اعضای هیئت رئیسه از تجهیزات خریداری شده  برای خوابگاه دخترانه به ارزش ۱۵ میلیارد ریال، طی تماس تلفنی با دکتر لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت برای تکمیل تجهیز خوابگاه ۳۰۰ نفره پردیس برای تخصیص ۱۵ میلیارد ریال دیگر اقدام  نموده و بعلاوه از اعتبارات داخلی دانشکده هم ۱۵ میلیارد ریال برای تکمیل بهبود شاخصهای خوابگاهی دانشجویان دانشکده به وزارت تعهد نمودند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور، ضمن قدردانی از زحمات شبانه‌روزی و بی دریغ کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی، گفت: خوابگاه پردیس یکی از استانداردترین و مجهزترین خوابگاه‌ها در سطح خوابگاه‌های کشور است که با ظرفیت ۳۰۰ نفر، دارای ۷۵ اتاق و امکاناتی همچون سالن مطالعه، نمازخانه و سالن تلویزیون می‌باشد و همچنین این فضا قابلیت برگزاری مراسمات مختلف دانشجویی را نیز دارد.

وی اذعان داشت: مایه افتخار است که پیش بینی شده است در روز ۱۶ آذر ماه، همزمان با روز دانشجو خوابگاه ۳۰۰ نفر دخترانه و مسجد و مجموعه فرهنگی علوم پزشکی نیشابور با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان توسط مسئولین وزارت بهداشت و بنیاد ۱۵ خرداد و مسولین استان خراسان رضوی افتتاح می‌گردد.

.جهت مشاهده گزارش تصویری کنید