مدیر و معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه طی مراسمی از زحمات و همکاری رئیس آموزش و پرورش این شهرستان در پیشگیری از همه گیری کرونا تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه، دکتر مجید خجسته پور طی مراسمی با حضور در آموزش و پرورش شهرستان از زحمات و همکاری آقای ابراهیم حیدری رئیس آموزش و پرورش شهرستان با کارشناسان سلامت و در راستای پیشگیری از شیوع کرونا با اهدای لوح تقدیر از طرف ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی نیشابور، قدردانی کرد.

در متن این لوح تقدیر آمده است:

ریاست محترم آموزش و پرورش شهرستان فیروزه

توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت.

بدین وسیله به رسم یادبود و به پاس قدردانی از شما مسئول وظیفه شناس که با الهام از تخصص و تعهد خود برای پیشبرد اهداف بهداشت و درمان اهتمام ویژه می ورزید و با دقت نظر در راه پیشگیری و مبارزه با بیماری کووید 19 به نحو احسن با شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه همکاری می نمائید، این لوح سپاس با بهترین آرزوها تقدیم میگردد. از خداوند منان توفیقات روزافزون و رضای الهی را برای شما و خانواده محترم مسالت دارم.

دکتر محسن عظیمی نژاد

رئیس دانشکده علوم پزشکی