مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه، از تهیه 72 بسته لوازم التحریر به همت مرکز خیریه نیکوکاری سلامت شبکه بهداشت و درمان فیروزه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه، دکتر مجید خجسته پور در حاشیه جلسه مدیران مدارس این شهرستان بیان کرد: به همت مرکز خیریه نیکوکاری سلامت فیروزه، 72 بسته لوازم التحریر و نوشت افزار و لوازم بهداشتی به یاد شهیدان مدافع سلامت و شهیدان کربلا تهیه و تحویل آموزش و پرورش شهرستان شد.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه امسال با آغاز به کار مرکز خیریه، در مرحله نخست همزمان با عید قربان بسته های غذایی جهت نیازمندان شناسایی شده تهیه و توزیع شد و در این مرحله نیز همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید بسته های لوازم التحریر تهیه و با همکاری آموزش و پرورش در بین  دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

دکتر خجسته پور در پایان گفت: مدافعان سلامت تا ریشه کنی ویروس کرونا و در ادامه راه شهدای مدافع سلامت، در کنار مردم بوده و تمام تلاش خود را برای کمک به مردم به کار می گیرند و در این راه از مردم نیز انتظار میرود تا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی هم پیمان با مدافعان سلامت باشند.