فرمانده هوانیروز خراسان رضوی به همراه هیئت همراه، پایگاه اورژانس هوایی نیشابور را مورد ارزیابی قرارداده و در حاشیه این بازدید با رئیس دانشکده علوم پزشکی و جمعی از خیرین سلامت، نشست صمیمی را در محل سالن جلسات دانشکده علوم پزشکی برگزار کردند
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی نیشابور ضمن گرامی داشت زحمات و حماسه آفرینی های ارتش جمهوری اسلامی در ایام دفاع مقدس از زحمات کادر پروازی هوانیروز در نیشابور تشکر نمود و گفت: پایگاه اورژانس هوایی نیشابور با تلاش همکاران ما در دانشکده علوم پزشکی در کمتر از چهل و پنج روز آماده شد و همچنین همراهی خیرین با دانشکده را ارج نهاد و آرزوی سلامت و توفیق روز افزون برای آنان از درگاه ایزد منان داشت.
فرمانده هوانیروز خراسان رضوی در این نشست، ضمن گرامی داشت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد و سالروز شهادت علی صیاد شیرازی از تلاش و فداکاری های کادر درمانی در مقابله با ویروس کرونا تقدیر و تشکر نمود و گفت: سلامت هموطنان در اولویت ماست و هدف ما کمک به مردم در کوتاه ترین زمان با رعایت اصول ایمنی می باشد.
سرهنگ رحیم عینی ادامه داد: پایگاه اورژانس هوایی نیشابور یکی از مجهزترین و موفق ترین پایگاه های سطح کشور است که هوانیروز در آن استقرار دارد و از لحاظ ایمنی و تجهیزات یک الگو برای سایر پایگاه های اورژانس هوایی می باشد.
او افزود: با هماهنگی بسیار خوبی که بین اورژانس و هوانیروز برقرار شده است شاهد موفقیت در خدمت رسانی به مردم هستیم و هیچ چیز، لذت بخش تر از نجات جان مردم نمی باشد.
در پایان یک دستگاه اکسیزن ساز توسط انجمن خیریه بانک ملی به پایگاه اورژانس هوایی نیشابور اهدا شد، این دستگاه نقش بسیار حیاتی در نجات جان بیماران و افزایش ایمنی بالگرد دارد بالگرد اورژانس نیشابور یکی از اولین بالگرد ها در سطح کشور می باشد که به این دستگاه مجهز شده است.