مدیرحوزه مشارکت های اجتماعی از تقدیر شرکت ایران خودرو خراسان از دانشکده علوم پزشکی نیشابور خبرداد.

مصطفی عظیمی نژاد در گفتگو با وب دا گفت: نمایندگان شرکت ایران خودرو با حضور در دفتر ریاست دانشکده صبح روز یکشنبه شانزدهم شهریور با اهدای لوح تقدیر، سبد گل، یک فقره چک به مبلغ 320میلیون ریال و همچنین هدایایی جهت کارکنان درمانی بیمارستان از تلاش و کمک مجموعه  دانشکده علوم پزشکی در حادثه ی تصادف جاده ای ایران خودرو و تلاش خستگی ناپذیر کادر درمان  که با وجود وضعیت  همه گیری بیماری کرونا نهایت تلاش خود را انجام دادند قدر دانی کرد.

مدیر واحد مهندسی سازمان و منابع شرکت ایران خودرو گفت: این شرکت از ابتدای شیوع ویروس کرونا سعی در اجرای شیوه نامه های بهداشتی و آموزش کارکنان شاغل در این شرکت را داشته و چندین کارگاه تولید ماسک را راه اندازی کرده است.

مهندس حسینی افزود: در حادثه تصادف اتوبوس حامل 40 کارمند علاوه بر حضور فرماندار و رئیس دانشکده در بیمارستان، رفتار بسیار حرفه ای و دوستانه کادر درمانی  و همچنین مدیریت متعهدانه و دلسوزانه  رئیس بیمارستان می تواند  الگوی مناسبی در سطح کشور باشد.

دکتر سعادت مدیر واحد ایمنی و بهداشت  این شرکت از مدافعان سلامت در مقابله با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد وافزود: این شرکت توجه ویژه به افزایش ایمنی کارکنان داشته و با آموزش مسائل بهداشتی وایمنی این مهم را انجام می دهد.

ریئس محترم دانشکده علوم پزشکی نیز ضمن تشکر از توجه این شرکت به تلاش کارکنان دانشکده علوم پزشکی در تامین سلامت همشهریان، بیان داشت: 75 درصد تامین سلامت افراد جامعه با هماهنگی و مشارکت بین بخشی اتفاق می افتد و شرکت ایران خودرو سازمان بسیار مهم و تاثیر گذار در اقتصاد منطقه و کشور می باشد.

دکتر محسن عظیمی نژاد افزود: ما در حال حاضر در وضعیت بحران و جنگ با یک دشمن نامریی هستیم و در این وضعیت  باید سازمان ها و نهادهای مختلف جامعه مثل سربازان به یکدیگر کمک کنند و شرکت ایران خودرو می تواند کارهای زیر ساختی مؤثری برای سلامت نیشابور انجام بدهد.

وی در پایان از اقدامات به موقع آن مجموعه در رعایت شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا  و کمک نقدی 320 میلیون ریالی با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.