مدیر مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22بهمن نیشابور از سخت و طاقت فرسا بودن کار پرستاری از بیماران کرونا خبر داد.

دکتر اعظم مقدم پاشا در گفت وگو با خبر نگار وب دا گفت:با توجه به بازدید روزانه از بخش های بالینی و صحبت با پزشکان ، پرستاران و کادر درمان، سختی کار پرستاران با لباس و کیت حفاظتی مخصوص و داشتن ماسک و عینک به صورت مداوم باعث فرسودگی و زحمت مضاعف برای این عزیزان شده است.

دکتر مقدم پاشا همچنین گفت: پرستاران و کادر درمان با توجه به شغل و وظیفه انسانی خود با فداکاری،تمام تلاش خود را برای درمان بیماران معطوف دارند و شبانه روز با به خطر انداختن سلامت خود حافظ سلامت همشهریان هستند.

وی از همشهریان محترم خواست تا با رعایت نکات بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی سلامت خود را با عدم خروج از منزل در مواقع ضروری  به خطر نیاندازند.

مدیر مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22بهمن نیشابور در پایان برای کلیه پرستاران و پزشکان و کادر درمان بیمارستان 22بهمن که درگیر بیماری کرونا شده اند آرزوی سلامتی کرد و از حمایت های دکتر عظیمی نژاد رییس دانشکده علوم پزشکی نیشابور و دکتر امینی رییس بیمارستان22بهمن در تامین تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان تقدیر نمود و اظهار امیدواری کرد با تلاش و همدلی و همکاری مردم می توانیم با توکل بر خدا  بیماری کرونا را شکست دهیم.