به گزارش وبدا روز پنجشنبه بیست و نهم آبان تجهیزات سرمایه ای ره اورد دومین سفر معاون درمان وزارت بهداشت وارد نیشابور شد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور در بازدید فرماندار ویژه نیشابور و اعضای محترم شورای تامین از تجهیزات سرمایه ای،رهاورد دومین سفر دکتر جان بابایی، به نیشابور گفت: معاون محترم درمان وزارت بهداشت در دومین سفر خود به نیشابور که یکم آبان ماه صورت گرفت، در خصوص تحویل دستگاه اکسیژن ساز به ارزش 3.5 میلیارد تومان و 15 سری کامل ICU به همراه تجهیزات کمک تنفسی به ما قول کمک دادند که امروز شاهد وصول و تحویل این تجهیزات هستیم.
دکتر محسن عظیمی نژاد گفت: مایه افتخار است که با دستور ویژه وزیر محترم بهداشت و کمک معاون محترم درمان وزارت بهداشت و همراهی های همیشگی فرماندار محترم نیشابور و پیگیری ها و تلاش های معاون توسعه دانشکده و سایر معاونان و مدیران توانستیم تجهیزات سرمایه ای بیمارستان 22 بهمن را در بحران کرونا افزایش دهیم.
دبیر ستاد کرونای نیشابور ضمن تشکر از اعضای شورای تامین نیشابور خاطر نشان کرد: امروز خرسند هستیم که می توانیم به 60 بیمار نیازمند بخش مراقبت های ویژه خدمات ارائه دهیم این در حالیست که تعداد تخت بخش مراقبت های ویژه تا قبل از بحران کرونا 4 تخت بیشتر نبود و توانستیم بحران را به فرصت تبدیل کنیم.
به گفته دکتر عظیمی نژاد در سفر دکتر جان بابایی همچنین پیشنهاداتی مبنی بر تغییر کاربری ساختمان اداری معاونت بهداشت و افزوده شدن آن به فضاهای درمانی مطرح شد که با پیشنهاد ما موافقت شد و برای تامین اعتبار آن به مبلغ 10 میلیارد تومان قول مساعد دادند وامروز عملیات بازسازی ساختمان سابق معاونت بهداشت آغاز شده است و امیدواریم تا قبل از دهه فجر امسال آماده بهره برداری و خدمت به بیماران باشد. همچینین برای بازسازی اتاق های عمل بیمارستان از طرف معاون درمان قول مساعدت داده شد و اکنون اتاق های عمل در حال بازسازی است و به زودی فضایی استاندارد، بهداشتی و با کیفیت وارد مدار خدمت خواهدشد.