رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور با صدور پیامی هفته دفاع مقدس را به تمامی رزمندگان به ویژه هم رزمان خویش در جبهه و مردم انقلابی، شهید پرور نیشابور تبریک گفت. به گزارش وب دا متن پیام دکتر محسن عظیمی نژاد بدین شرح است: 

سی و یکم شهریور ماه یادآور حماسه دلاور مردان و شیرزنانی است که فداکارانه برای برپا نگه‌داشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستادگی کردند و جان خود را ارزانی میهن اسلامی داشتند.

دفاع مقدس، تبلور وحدت، مقاومت و اراده ملت مومن و انقلابی ایران در حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور، آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و انقلابی است.

امروز نیز بار دیگر شاهد از جان گذشتگی ها و فداکاری های این مردان و زنان غیور میهن عزیزمان هستیم، مدافعان سلامت در خط مقدم نبرد با بیماری کرونا نشان دادند که نه‌تنها در گذشته در جبهه‌های پاسداری از حریم سلامت و‌روزهای جنگ تحمیلی حضوری فعال داشته‌اند بلکه امروز نیز با انسجام و انگیزه الهی و حس نوعدوستی و میهن پرستی علی رغم همه سختی ها و فشارهای مبارزه با این بیماری منحوس و در زمان تحریم های ناجوانمردانه دشمن همچون سال های جنگ تحمیلی برای همنوعان و هم میهنان خود از جان مایه می گذارند و راه ایستادگی و مقاومت را در برابر این آزمون بزرگ الهی در پیش گرفته اند.

هفته بزرگداشت دفاع مقدس كه به فرموده‌ی مقام معظم رهبری «اوج افتخارات ملت ایران است» فرصت ارزشمند و مغتنمي است تا ملت سرافراز و غيور ايران اسلامي بار ديگر با مرور خاطرات و حماسه هاي سرداران دلير خود و شهدای مدافع سلامت در جبهه هاي حق عليه باطل و در خط مقدم نبرد با بیماری کروناضمن تجديد ميثاق با آرمان هاي شهدا، از رزمندگان، ايثارگران و يادگاران هشت سال جنگ تحميلي و شهدای مدافع سلامت تجليل و تكريم نمايند.

اینجانب به عنوان رزمنده دوران دفاع مقدس که سعادت حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل را داشتم و امروز در لباس خدمت به همنوعان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهیدان والامقام دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر مدافع سلامت و تبریک هفته دفاع مقدس، توفیق روز افزون و سلامتی آحاد مردم شریف ایران اسلامی بویژه مردم شهید پرور نیشابور و مدافعان سلامت که در مبارزه با کرونا خوش درخشیدند را در پاسداری و ادامه مسیر پرافتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان از خداوند منان مسئلت می نمایم.

دکتر محسن عظیمی نژاد

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور