تقویم روز
امروز شنبه 17 خرداد ماه 1399 ساعت 12:37 ب ظ

پیام تبریک سرپرست معاونت بهداشت به مناسبت عید غدیر خم

پیام تبریک سرپرست معاونت بهداشت به مناسبت عید غدیرخم

 

سرپرست معاونت بهداشت، جواد مسیح آبادی  در پیامی عید غدیر خم را به همه دوستداران حق و حقیقت، صداقت و پاکی و نیک کرداری، که همه وجوهی از مرام و مسلک حضرت علی(ع) است، تبریک گفت.

 متن پیام تبریک به شرح ذیل است  :

     استاد مطهری در مورد مولای متقیان سخنی با این مضمون دارد: امتیاز علی(ع) و کسانی چون او که وجودشان از پرتو حق روشن شده‌، این است که علاوه بر مشغول داشتن خاطره‌ها و اندیشه‌ها به دل‌ها و روح‌ها، نور و حرارت و عشق و نشاط و ایمان و استحکام می‌بخشند. امیدوارم ما نیز در زمره آنها باشیم که دل و روح‌مان در پرتو این منبع لایزال الهی، سرشار از عشق و نشاط و ایمان شود تا نه امروز که هر روزمان عید و مبارک باشد.

به سهم خود عید فرخنده غدیر را به همه دوستداران حق و حقیقت و صداقت و پاکی و نیک کرداری، که همه وجوهی از مرام و مسلک حضرت علی(ع) است، تبریک می‌گویم و آرزو می‌کنم همشهریانم در چنین روز مبارکی در کنار همه راز و نیازها با خدای بزرگ عهد ببندند، آن‌گونه رفتار کنند که در حفظ سلامت جسم و روح خود، خانواده و جامعه‌شان کوشا باشند و از هر آن‌چه به این مهم، آسیب می‌رساند، پرهـــــیز کنند تا در سایه لطف الهی و با همت و تلاش ملتی سالم و سرافراز، گام‌هایی بلند برای پیشرفت و توسعه ایران عزیز برداریم.

 

 

                                                                                                                                                                                                                    سرپرست معاونت بهداشت

                                                                                                                                                                                                                           جواد مسیح آبادی

پیوند های مفید