تقویم روز
امروز دوشنبه 23 تیر ماه 1399 ساعت 18:36 ب ظ

خدمت رسانی مهر ماه بیمارستان

خدمت رسانی به بیش از بیست و سه هزار بیمار در مرکز آموزشی و پژوهشی و درمانی 22بهمن

 

رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22بهمن از خدمت رسانی  و درمان بیست و سه هزارو 70  بیمار در مهرماه سال جاری خبر داد.

دکتر امید رضا امینی در گفت و گو با خبر نگار وب دا گفت : در مهر ماه 1397 تعداد چهار هزارو 62 بیمار در بیمارستان 22بهمن بستری و از خدمات درمان دولتی بهره مند شده اند و پس از بهبودی با رضایت از این مرکز  ترخیص گردیده اند.

وی افزود: در مهر ماه امسال 686 عمل جراحی در اتاق عمل بیمارستان انجام  و 88 مورد انژیوگرافی در بخش آنژیوگرافی برای بیماران بستری انجام شده و تعداد  1251 مورد دیالیز جهت بیماران که کلیه های نارسا دارند انجام گردیده است.

این متخصص قلب و عروق گفت:سه هزارو 588 نفر در مهر ماه به بخش اورژانس این مرکز درمانی مراجعه نموده و از خدمات اورژانس شامل ویزیت متخصص طب اورژانس و بستری تحت نظر در بخش اورژانس بهره برده و در صورت لزوم در بخش های 12 گانه بیمارستان بستری ودرمان شده اند.

دکتر امینی همچنین گفت: هفت هزارو 16نفر در درمانگاه تخصّصی ویزیت و مشاوره  توسط 71 نفر از متخصصین و فوق تخصّص درمانگاه تخصصی عطار بهره برده اندو تعداد  شش هزارو 293 نفر نیز در درمانگاه سرپایی توسط پزشک عمومی با تعرفه دولتی ویزیت شده اند.

رئیس مرکز آموزشی و پژوهشی و درمانی 22بهمن گفت: سی هفت هزار 291 مورد خدمات پارا کلینیک شامل انجام آزمایشات، سیتی اسکن، سونوگرافی، ام آر ای، رادیولوژی، تست ورزش و اندوسکوپی و... در این مرکز پذیرش شده اند.

دکتر امیدرضا امینی افزود: تمام تلاش اینجانب و تیم مدیریت و درمان مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22بهمن بر این است که بیماران جهت درمان خود به شهر های همجوار اعزام نشوند و خدمات درمانی لازم را در شهر خود دریافت نمایند و برای درمان مجبور به تهیه دارو و تجهیزات از خارج بیمارستان با تعرفه آزاد نباشند و با توجه به خط قرمزهای نظام سلامت دپوی دارو و تجهیزات شش ماهه ای را برای این مرکز تدارک دیده و برای درمان همشهریان از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد. 

پیوند های مفید