استقبال كاركنان از دومین المپیاد ورزشی حاصل نگاه مثبت مسئولان ورزش دوست دانشکده در ارتقاي فرهنگ ورزش و حمایت از فعاليت های ورزشی است.

به گزارش وب دا، معاون فرهنگی و دانشجویی گفت: ورزش به ویژه ورزش کارکنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که آنچه در یک سازمان بیش از همه اهمیت دارد نیروی انسانی است و ورزش مي تواند باعث ارتقاي روحيه و افزايش راندمان كاري كاركنان شود و هرگونه سرمايه گذاري در امر ورزش با تامین سلامت جسمی و روحی کارمندان موجب افزایش بهره وری سازمان است.

مهندس منصور نعیم آبادی با اذعان به اهميت و نقش ورزش در افزايش شادابي و نشاط كاركنان افزود: 500 نفر از کارکنان دانشکده علوم پزشکی نیشابور در دومین المپیاد ورزشی کارکنان در 5 رشته ورزشی دارت، تنیس‌ روی‌ میز، تیراندازی، والیبال و فوتسال شرکت داشتند که این استقبال كاركنان حاصل نگاه مثبت مسئولان ورزش دوست دانشکده در ارتقاي فرهنگ ورزش و حمایت از فعاليت های ورزشی است.

مهندس نعیم آبادی بیان کرد: این مسابقات در سطح کیفی بالایی برگزار و موجب ایجاد صمیمیت و انس بیشتر میان کارکنان و همچنین شناسایی ظرفیت های ورزشی شد و بر خود لازم می دانم که از تلاش و همت دو ماهه رئیس و کارشناسان اداره تربیت بدنی تشکر کنم.

رییس اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی نیز در ادامه در تشریح نتایج دومین المپیاد ورزشی کارکنان گفت: در رشته دارت ۸۰ نفر شرکت کردند که در بخش بانوان  رتبه بندی انفرادی به ترتیب خانم ها عاطفه نجفی اول، طاهره فرهمند دوم و ام البنین سوم و در رتبه بندی تیمی به ترتیب بیمارستان ۲۲ بهمن الف اول، معاونت بهداشت ب دوم و بیمارستان ۲۲ بهمن ب سوم شدند در رتبه بندی انفرادی بخش آقایان به ترتیب آقایان حسین شادکانی اول، علی دهنوی دوم و عبداله درودی سوم و در رتبه بندی تیمی به ترتیب معاونت توسعه اول، معاونت بهداشت الف دوم و معاونت بهداشت ب مقام سوم را کسب کردند.

در رشته تیراندازی نیز ۸۰ شرکت کننده داشتیم که در بخش بانوان به ترتیب خانم ها سمیه باسنگ اول، فاطمه طحان دوم و زینب سادات گلابگیران سوم را از آن خود کردند و در بخش آقایان مجید فرح نیا اول، شهریار شریفی و حمید حمیدی دوم مشترک، موسی الرضا قدسی سوم شدند.

همچنین خانم ها زهرا عزیزآبادی، تهمینه آگاه و سکینه نصیر آبادی مقاوهای اول تا سوم در بخش بانوان و آقایان مصطفی سیرجانی، مهدی فهیم زاده و مصطفی عظیمی نژاد مقام اول تا سوم رشته تنیس روی میز را در میان ۸۰ شرکت کننده از آن خود کردند.

رتبه بندی رشته والیبال با ۱۴۰ شرکت کننده در بخش تیمی بانوان به ترتیب معاونت فرهنگی اول، بیمارستان حکیم دوم و معاونت بهداشت سوم و رتبه بندی بخش تیمی آقایان به ترتیب بیمارستان حکیم اول، حراست دوم و شبکه بهداشت زبرخان سوم شدند.

در رشته فوتسال نیز با حضور ۱۲۰ شرکت کننده به ترتیب اورژانس ۱۱۵ ب مقام اول، شبکه بهداشت فیروزه مقام دوم و اورژانس ۱۱۵ الف مقام سوم را کسب نمودند.

رییس اداره تربیت بدنی افزود: در پایان رقابت ها با اهدای حکم، کاپ و مدال توسط دکتر عظیمی نژاد ریاست دانشکده علوم پزشکی نیشابور، معاونان و دیگر مسئولان از برگزیدگان تجلیل به عمل آمد.