دکتر سیما سادات لاری در دومین سفر خود به نیشابور که به منظور افتتاح خوابگاه دخترانه 15خرداددرمجموعه پردیس دانشکده صورت گرفت گفت: خدا را شاکر هستم که در آستانه میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) در آیین افتتاح یکی از منحصر به فرد ترین خوابگاه های کشور با معماری زیبای اسلامی حضور دارم.

این مقام مسئول افزود: به همت بنیاد 15 خرداد پنج پروژه آماده بهره برداری داریم که اولین افتتاح را در شهر بزرگ و تاریخی نیشابور تجربه می کنیم.

وی ضمن تشکر از بنیاد 15 خرداد که تحقق اهداف والای امام خمینی(ره) را تداوم بخشیدند بیان کرد: تجاربی که دانشجویان در خوابگاه کسب می کنند هیچ گاه در کلاس های درس فرا نمی گیرند و امروز خرسندیم که به برکت نهضت امام خمینی(ره) و بنیاد 15 خرداد، شاهد احداث این خوابگاه ها باهدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای دختران این سرزمین هستیم.

دکتر لاری خاطر نشان کرد: وحدت و تعاملی که در میان مسئولان نیشابور وجو دارد ستودنی است و این تعامل و وحدت بی نظیر عامل پیشتازبودن نیشابور در عرصه توسعه زیرساخت هابه ویژه در حوزه سلامت می باشد.

وی در پایان خطاب به دانشجویان گفت: افتتاح این خوابگاه ها نویدی است به شما دانشجویان عزیزکه اگر چه اکنون در بحران کووید-19 به سر می بریم اما هم چنان همه مسئولان در دانشگاه ها و وزارت بهداشت در صدد رفع کاستی های حوزه های آموزش، بهداشت و درمان هستند و امیدوارم با عرضه واکسن ایرانی کووید19 و تزریق همگانی این واکسن به زودی شاهد حضور شما دانشجویان عزیز در دانشگاه ها و خوابگاه ها باشیم.