تقویم روز
امروز سه شنبه 17 تیر ماه 1399 ساعت 13:25 ب ظ

با کریمان کارها دشوار نیست

تکریم از خیّر سلامت

مدیرحوزه مشارکت های اجتماعی دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: رئیس دانشکده در نشستی صمیمانه  از خیّر نیک اندیش سلامت تقدیر کرد.

مصطفی عظیمی نژاد افزود: دکتر محسن عظیمی نژاد دراین نشست  از خیّر سلامت علی دشتکی و ساعی خیر علی نیّر آبادی با اهدای لوح سپاس،  قدردانی کرد و افزود: امروز در نیشابور شاهد حرکت عظیم خیّرین هستیم و به لطف این خیّرین بزرگوار و با  اتحاد و همدلی دانشکده علوم پزشکی امید است شاهد رشد و بالندگی هرچه بیشتر در حوزه بهداشت و درمان باشیم.                    

دکتر قاسم مشار موحد رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیز ضمن تقدیر از این عمل خیر به بیان توضیحاتی در خصوص  اهمیت و کارایی این دستگاه پرداخت و افزود:  تله مدیسین این امکان را برای پزشک فراهم می کند که بی واسطه،  بیمار تحت ریسک یا دچار حمله قلبی را از بیمارستان و با استفاده ازمانیتور داخل اورژانس(viewer)  رصد کند و دستور تخصصی خود را اعمال نماید و شانس بهبودی بیمار را افزایش دهد.                                                                 

خیّر سلامت علی دشتکی سابقه کار خیر دیگری در ساخت یک باب مسجد مهندسی ساز در روستای میر آباد رنگان دارند که این مسجد طوری طراحی و ساخته شده که در زمان زلزله می تواند جان پناه ساکنان روستا باشد.

دانشکده علوم پزشکی نیشابور ضمن تقدیر ازاین عمل خداپسندانه، برای شادی روح مادر مرحومه ایشان علو درجات را از خداوند منان خواستار است.

تقدیر رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور از  از اهدا کننده دومین دستگاه تله مدیسین به اورژانس 115 روز یکشنبه نوزدهم آبان در محل دفتر رئیس دانشکده برگزار شد. 

 همشهریان نیشابوری در صورت تمایل می توانند در تهیه این دستگاه و تجهیز سایر آمبولانس ها اورژانس نیشابور به حوزه مشارکت های اجتماعی دانشکده علوم پزشکی واقع درمیدان معلم مراجعه کنند و یا با شماره تلفن  42627519 تماس حاصل فرمایند.

پیوند های مفید