تقویم روز
امروز سه شنبه 17 تیر ماه 1399 ساعت 13:57 ب ظ

اولین رتبه بندی عملکرد روابط عمومی حوزه های تابعه صورت گرفت

مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشکده خبر داد:

 اولین رتبه بندی عملکرد روابط عمومی حوزه های تابعه در  سال ۹۷ صورت گرفت

 

مهندس منصور نعیم آبادی در گفتگو با وب دا بیان کرد: با عنایت به ارزیابی های انجام شده از عملکرد مسئولان روابط عمومی حوزه های مختلف دانشکده در سال ۹۷، نفرات با عملکرد مطلوب در روابط عمومی مشخص شدند. 

مدیر روابط عمومی دانشکده این ارزیابی را بر اساس شاخص های مختلف مطرح کرد و افزود: تعداد اخبار منتشر شده در پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا، نشر اخبار و عکس نوشته در فضای مجازی، بولتن رصد رسانه ای، ارائه نشریات، مجلات، پمفلت، بروشور در راستای اطلاع رسانی اقدامات مربوطه، ارائه گزارش های تصویری از اقدامات مجموعه، ارائه گزارش عملکرد به مناسبت های مختلف سلامت، ملی و مذهبی به وزارت، ریاست و سایر ادارات، میزان فعالیت در برگزاری مراسمات، نمایشگاه و ... در مناسبت های مختلف درحوزه مرتبط از جمله شاخص های این ارزیابی بشمار می رود. 

وی در پایان با تقدیر از همکاری ارزنده کلیه مسئولان روابط عمومی در حوزه های مختلف دانشکده نفرات برتر در ارزیابی عملکرد را ( عملکرد مطلوب ) در سال ۹۷ را  به شرح زیر اعلام کرد: 

1-آقای احسان سوقندی(روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان فیروزه) با عملکرد مطلوب

2-آقای جابر پارسازاده(روابط عمومی اورژانس ۱۱۵) با عملکرد مطلوب

3-آقای حسین محمدی(روابط عمومی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی ۲۲ بهمن) با عملکرد مطلوب

4-آقای رضا پارسا(روابط عمومی معاونت بهداشت) با عملکرد مطلوب

5-آقای ابوالفضل ملک پوریان(روابط عمومی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم) با عملکرد مطلوب

مراسم تقدیر از مسئولان و کارشناسان روابط عمومی دانشکده در روز بزرگداشت ارتباطات و روابط عمومی و همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) و به صورت ضیافت افطاری با حضور خانواده مسئولان روابط عمومی  برگزار شد.

 

پیوند های مفید