تقویم روز
امروز یکشنبه 11 خرداد ماه 1399 ساعت 17:31 ب ظ

برای نخستین بار در کشور برگزار می شود:

کارگاه بین المللی سونوگرافی مفصل هیپ نوزادان در نیشابور

به گزارش وب دا، دانشکده علوم پزشکی نیشابور برای نخستین بار در کشور کارگاه آموزشی سونوگرافی مفصل هیپ نوزادان به روش گراف  را برگزار خواهد کرد.

معاون آموزشی دانشکده علوم پزشکی نیشابور در این خصوص گفت: با توجه به برنامه های تحوّل و نوآوری در آموزش، به ویژه بسته های مرجعیت علمی و آینده نگری، بین المللی سازی آموزش، آموزش پاسخ گو و در راستای توسعه دانش و استفاده از تجربیات علمی و دانشگاهی در تعامل با اساتید و صاحب نظران دانشگاه های داخل و خارج کشور دانشکده علوم پزشکی نیشابور برای نخستین بار در کشور اقدام به برگزاری کارگاه بین المللی آموزشی سونوگرافی مفصل هیپ نوزادان به روش گراف توسط پروفسور گراف می کند.  

دکتر اباصلت برجی هم چنین با بیان این که این کاگاه تحت نظارت پروفسور رینهارد گراف برگزار می شود، گفت: در کارگاه بین المللی مفصل هیپ نوزادان، دکتر مهرزاد مهدیزاده، دکتر محمد شمس شرق(متخصص کودکان در کشور سوییس) حضور خواهند داشت. این کارگاه در کنار ترجمه کتاب سونوگرافی هیپ نوزادان که توسط انتشارات دانشکده علوم پزشکی نیشابور چاپ شده است، برای پزشکان متخصص ارتوپدی، رادیولوژی و اطفال، به‌ منظور بازبینی آناتومی مفصل ران نوزادان و تکنیک صحیح سونوگرافی به ‌روش گراف بسیار مفید خواهد بود و دارای امتیاز بازآموزی برای گروه های تخصصی مذکور می باشد.  

کارگاه بین المللی سونوگرافی مفصل هیپ نوزادان به همّت دانشکده علوم پزشکی نیشابور و اداره سلامت کودکان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سه روز متوالی سه شنبه تا پنج شنبه  بیست و یکم تا بیست و سوم آبان ماه برگزار در نیشابور خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://portal.nums.ac.ir/hip2019.htmlمراجعه نمایند.

پیوند های مفید