تقویم روز
امروز یکشنبه 2 ارديبهشت ماه 1397 ساعت 15:22 ب ظ

 

برگزاری کارگاه سه روزه خلاقیت و خودنوآفرینی

 

معاون آموزشی دانشکده از برگزاری کارگاه سه روزه خلاقیت و خودنوآفرینی با حضور سرکار خانم دکتر نسترن اسدی مدرس بین المللی خلاقیت، در مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشکده خبر داد.

دکتر برجی در گفت وگو با خبرنگار وب دا گفت: مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشکده باتوجه به ضرورت استفاده از روش های خلاقانه در انتخاب روش تدریس و ارائه مطالب آموزشی توسط اعضا هیات علمی و مدرسین محترم و نیز  جذاب تر نمودن محیط آموزشی برای دانشجویان به منظور ایجاد انگیزه بیشتر در آنان، اقدام به برگزاری کارگاه سه روزه خلاقیت و خودنوآفرینی در تاریخ 11 لغایت 13 مرداد ماه نمود. 

وی افزود:در این کارگاه که با حضور مدرس بین المللی خلاقیت سرکار خانم دکتر نسترن اسدی و با همکاری اداره توسعه فناوری سلامت دانشکده برگزار شد 25 نفر از اعضا هیات علمی و مدرسین دانشکده به مدت سه روز آموزش دیدند.

  • کارکنان
  • دانشجویان
  • اساتید
  • مراجعین عمومی
  • مناقصات
  • انتقادات وپیشنهادات

فهرست مناقصات و مزایدات برگذارشده و برندگان آن ها :

مناقصه واگذاری مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاه های تابعه

**از متقاضیان شرکت در مناقصه واگذاری مراکز خدمات جامع سلامت تقاضا می شود جهت دریافت دستورالعمل ها و سایر شرایط مزایده به دفتر حقوقی دانشکده مراجعه نمایند**

واگذاری پایگاههای شهر و حاشیه شهر به کارشناسان و کارشناسان ارشد مامایی دارای پروانه مطب

**از متقاضیان شرکت در مناقصه واگذاری پایگاه های شهری  تقاضا می شود جهت دریافت دستورالعمل ها و سایر شرایط مزایده به واحد گسترش شبکه ها دانشکده مراجعه نمایند**

     
3dots.ir